Ucuz Heyecanlar izle

03-11-2014
Film Bilgileri
Ucuz Heyecanlar izle
128 kez izlendi.

Ucuz Heyecanlar izle, Ucuz Heyecanlar full izle, Ucuz Heyecanlar türkçe dublaj izle, Ucuz Heyecanlar hd izle, İşten çıkarılan Craig’in, bir süre tam bir borç batağının içine düşer, ancak arkasında bakması gereken ailesi bulunmakta dır. Craig’ bir gece bara gider ve şişenin dibine vurana kadar içer, ve bu sırada hapishaneden tanıdığı iki arkadaşı ile karşılaşır ve başlayan koyu sohbet gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam ederken sohbete barda tanıştıkları gizemli bir çift de eşlik etmeye başlar..Eğlenceli ve bir o kadar da esrarengiz olan bu çift, onlara yüklü miktarda kazanç getiren bir tür üstünlük sağlama oyununun içine sokar. Partiyi eve kadar sürdürdüklerinde ise her şey kontrolden çıkar ve gece korkunç bir hal içerisine girer..

5 yorum bulunmaktadır: " Ucuz Heyecanlar izle "
 1. yusuf 20 Mayıs 2016, 03:53

  izlediğim en iğrenç filimdi. 2 gün yemek yiyemeyeceğinizin garantisini veriyorum film güzeldi fakat iğrençti. İnanmıyorsanız açın ve izleyin.

 2. seyrci 18 Kasım 2015, 18:10

  vay canına,yok artık.

 3. Tolga Can Kulakci 29 Kasım 2014, 03:25

  Paranın gücünü ortaya koyan çok kaliteli bir film olmuş.
  Biri açgözlü, diğeri ihtiyaç sahibi, bir tarafta paranın bolluğu ile güzel bir hayat süren, gündelik yaşamdan zevk alamayan bir çift, olayların gelişimi ve insanların neler yapabileceği, izleyin ve görün..

 4. yorumsuz yorumcu 9 Kasım 2014, 12:54

  film alisilmisin disinda ,bu yorumu okuyacaginiza filmi izleyin 🙂

 5. Berkan 8 Eylül 2014, 14:59

  Arkadaslik ölmemis sanarken , öldügünü anlatan bir film

Bunları İzledinizmi?
hd film izle