Suçlu (2016) izle

27-04-2016
Film Bilgileri
Suçlu (2016) izle
2.312 kişi izledi.

Suçlu izle, Suçlu full izle, Suçlu türkçe dublaj izle, Suçlu hd izle, Son zamanlarda CIA için ciddi sorunlar çıkarmaya başlayan tehlikeli bir bilgisayar korsanının izini sürmekte olan CIA ajanı Bill Pope, görev üzerinde çalışmalarını devam ettirdiği sırada esrarengiz bir şekilde öldürülür. Ajanın bu zamana kadarki çalışmaları hafızasında dururken ölümü ile bütün çalışmalar ve korsanın yeri ve hakkındaki bilgilerde ajanla beraber ölüp giderken ajanın bütün yetenekleri ve hafızası, deneysel bir yöntem aracılığıyla tehlikeli bir suçlu olan Jericho Stewart’a aktarılmasına karar verilir. Ve bu sayede korsan hakkında elde edilen bütün bilgilere sahip olunacaktır. Fakat hafıza yükleme sırasında bir takım sorunlar meydana gelecek ve gün geçtikçe ajanın özel anıları da olayın içerisine dahil olmaya başlayacaktır. Ve bir süre sonra Stewart’ın karakteri yavaş yavaş değişime uğramaya başlar.

3 yorum bulunmaktadır: " Suçlu (2016) izle "
  1. gsmusti333 31 Ocak 2017, 01:27

    yorumlara bakarak büyük beklentiyle izledim ama birşeyler eksikti kötü değildi ama çok da güzel muazzam bir film değil abartıldığı gibi

  2. ersoy 27 Haziran 2016, 19:41

    iyi film kesinlikle izlenmeli

  3. şener 4 Haziran 2016, 18:20

    Harika film. Hemen izleyin derim. Teşekkürler…

Bunları İzledinizmi?

Film izle

Erotik Film izle

Yerli Filmler

Fullhdfilmizles.org 5651 sayılı kanun hükmünce içerik sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. Sitemizde bulunan tüm meteryaller sosyal paylaşım siteleri olan google.com, youtube.com, vk.com vb. sitelerden alınmaktadır.