Mutlu Et Beni izle

21-06-2016
Film Bilgileri
Mutlu Et Beni izle
377 kişi izledi.

Mutlu Et Beni izle, Mutlu Et Beni full izle, Mutlu Et Beni türkçe dublaj izle, Mutlu Et Beni hd izle, 1880’li yıllarda geçen filmde Şehirdeki bayanların yarısından çoğunu tatmin etmenin ne kadar zor bir şey olduğunu anlayan genç doktor Mortimer Granville, kadınları el ile tatmin etmenin yollarını ararken yapmış olduğu sıra dışı bir icat ile döneme damğasını vurmayı başarır ve böylece özel el hizmetleriyle kadınların histerilerini tedavi eden Dr. Dalrymple hesabına çalışmaya başlar. İcadın adı vibratör olarak bilinmektedir ve bu icada kadınlar tarafından talep o kadar çok çoğalır ki Mortimer, karşı karşıya olduğu istek karşısında çağresiz kalır. Bu ensada Mortimer, Dr. Dalrymple’ın güzel ve fevkalade asi kızı Charlotte’a sırıl sıklam aşık olmaktan kendisini alı koyamaz..

1 yorum yapılmış " Mutlu Et Beni izle "
  1. ismail 26 Haziran 2016, 05:34

    gERÇEK BİR İNSANLIK MÜCADELESİ ÖRNEĞİ. hER ERGİN İNSANIN OKUYUP DÜŞÜNMESİ GEREKEN DERS NİTELİĞİNDE . SEYRETMEMEK KAYIP OLUR..

Bunları İzledinizmi?

Film izle

Erotik Film izle

Yerli Filmler

Fullhdfilmizles.org 5651 sayılı kanun hükmünce içerik sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. Sitemizde bulunan tüm meteryaller sosyal paylaşım siteleri olan google.com, youtube.com, vk.com vb. sitelerden alınmaktadır.