Kralın Kılıcı Final Fantasy XV izle

02-09-2016
Film Bilgileri
Kralın Kılıcı Final Fantasy XV izle
409 kişi izledi.

Kralın Kılıcı izle, Kralın Kılıcı full izle, Kralın Kılıcı türkçe dublaj izle, Kralın Kılıcı hd izle, Filmde Eos, gezegeni bir zamanlar çok özel ve sihirli kristallere sahip olan uluslar ile çevrili iken, her ulus kendi içerisinde ve farklı bir ulusa saygı içerisinde yaşamlarını sürdürmektedir. Fakat geçen zaman içerisinde her ulus kendisine ait Kristalleri kaybetmiş ve içlerinden yalnızca Lucis, ulusu kendi kristalini korumayı başarmıştır. Diğer taratan gün geçtikçe kendisini dahada belirgin bir şekilde göstermeye başlayan yayılmacı politikalar geliştirdikleri silahlar ile bir çok ulusu istila etmiş ve güçlerine güç katmışlardır. Ve şimdi tek kristale sahip olan Lucis, ulusuna saldırmak için harekete geçmek üzeredirler, ve bu saldırının önlenmesi için Kingsglaive adıyla bilinen çok özel bir orduya ve bu ordunun seçkin askeri Nyx Ulric’e ihtiyaç duyulacaktır.

1 yorum yapılmış " Kralın Kılıcı Final Fantasy XV izle "
  1. aykut 3 Eylül 2016, 23:28

    kardeşim biraz daha net için şuraya gidin diyorsun orada öyle bi netlik ayarı yok ben filmi 480 yada üstü seyretmek istiyorum döndürüp duruyorsunuz insanı bi ilgilenin yahu

Bunları İzledinizmi?

Film izle

Erotik Film izle

Yerli Filmler

Fullhdfilmizles.org 5651 sayılı kanun hükmünce içerik sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. Sitemizde bulunan tüm meteryaller sosyal paylaşım siteleri olan google.com, youtube.com, vk.com vb. sitelerden alınmaktadır.