Görev Mars izle

03-08-2016
Film Bilgileri
Görev Mars izle
4.762 kişi izledi.

Görev Mars izle, Görev Mars full izle, Görev Mars türkçe dublaj izle, Görev Mars hd izle, Yıl 2020′ ye gelindiğinde İnsan ırkı uzay araştırmalarında büyük bir adım daha atmayı başarmışken NASA, uzman bir astronot grubunu Marsa indirmeyi başarır, ekibin lideri Luke Graham, ve arkadaşları Mars üzerinde yapmış oldukları araştırma sırasında insanlığı şoke edecek bir şey ile karşılaşırlar, ve çok geçmeden ekibin yarısından fazlası daha önce karşılaşmadıkları bir felaket ile yok olurlar, bu sırada Luke Graham, Dünya ile aralarındaki bağlantı kopmadan hemen önce şifreli bir mesajı Dünya’ya göndermeyi başarır, NASA gelen bu şifreli mesaj ile şoke olurken Mars’da olan trajedinin kaynağını bulmak ve hayatta kalanları geri getirmek üzere hemen bir kur tarma görevi yaparlar. Görevin başındaki Kumandan Woody Blake ve Kim McConnel komutasındaki gemi, bu ikiliye ek olarak Dr. Terri Fisher ve bilim adamı olan Phil Ohlmyer’dan oluşan ekiple beraber Mars’a doğru altı ay sürecek yolculuğuna başlar.

2 yorum bulunmaktadır: " Görev Mars izle "
  1. KORKUKOLİK MEN 29 Mart 2017, 13:25

    Uzay filmleri içerisinde kült bir yapımdır.Oyuncu kadrosunda Tim Robbins olması bile başlı başına izlenmesi için bir neden…

  2. Ali Kemal 21 Aralık 2016, 22:02

    izlenmeye değer sonu saçma uzaylı felan ama çok güzel kaçırmayın derim

Bunları İzledinizmi?

Film izle

Erotik Film izle

Yerli Filmler

Fullhdfilmizles.org 5651 sayılı kanun hükmünce içerik sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. Sitemizde bulunan tüm meteryaller sosyal paylaşım siteleri olan google.com, youtube.com, vk.com vb. sitelerden alınmaktadır.